Все товары MIX чая

Карпатський чай цінується не тільки за корисні властивості, але і за насичений смак і аромат, який здатний перенести нас на полонини, в традиційні колиби, де пригощають натуральною та смачною їжею. А можна уявити, що ви сидите перед багаттям, і п’єте з дерев’яної гуртки цілющий трав’яний чай саме такі позитивні хвилі посилають всі товари МІКС чаю.

Унікальний склад MIX чаю для здоров’я

Можна знайти інформацію, що карпатський чай, рецепт якого був поширений у минулому столітті, містив у собі солодковий корінь, корені оману, калачиків, квіти коров’яку, соняшнику і макові головки. Застосовувався такий збір від кашлю, захворювань легень і горла. Більш традиційні карпатські чаї, які сьогодні переживають справжнє відродження, включали в себе рослини, які ростуть в горах: лісові й гірські ягоди (чорниця, чорна смородина, яблука, чорноплідна горобина, малина та інші), трави (іван-чай, чебрець, звіробій, кропива, ехінацея, хвощ, ромашка, м’ята, меліса і т.д.), листя чагарників і дерев (липа, береза), бруньки. Доступ до всіх цих і багатьох інших трав’яних Карпатських чаїв ви можете отримати заглянувши у каталог MIX чаю.

Карпатські збори довіряють справжнім майстрам, знання яких передаються з покоління в покоління. Вчасно зібрати сировину, правильно його висушити, подрібнити й в потрібних пропорціях змішати в зборах.

Швидка доставка ароматів Карпат

Карпатський збір, або чай, як його частіше називають, дуже різноманітний – сьогодні можна придбати безліч варіантів чаю з Карпат, а доставка чаїв та спецій здійснюється в стислі сроки по всій території нашої країни. Серед них є тонізуючі, заспокійливі, загальнозміцнюючі, лікувальні, склади для чоловіків, жінок і дітей, для міцного сну і багато інших. Трав’яні збори з Карпат – не панацея від усіх хвороб, вони лише ефективне доповнення до лікування, ну і, звичайно, це прекрасний засіб для попередження багатьох захворювань. 

Смачний і корисний вітамінний чай з трав і плодів вранці та ввечері зміцнить організм, наситить вас корисними вітамінами, макро й мікроелементами.

Меню
0
0
Ваша корзина
Ваша корзина пустаВернуться в каталог